Velmi dlouhá menstruace při braní antikoncepce azalia

Dobrý den, již 5.měsíc užívám HA Azalia.Vím, že u této HA je normální nepravidelné špinění, krvácení či žádné krvácení. Ale já u této HA krvácím téměř každé 2-3 týdny a menses je opravdu velmi silná, vychází ze mě i větší kusy cca 3-4cm. Teď mám problém s tím, že krvácím již 19. den a ne a ne to ustat. Jeden den to vypadá, že už budu jen špinit (velmi tmavé), ale další den je krvácení zase silné. Jsem z toho už nešťastná. Myslíte, že je to normální? děkuji moc za odpověď

Odpověď odborníka:

19 dní trvající krvácení někdy i silné není normální,rozhodně zajděte na gynekologii k vyšetření, krvácení je potřeba zastavit jsou to zbytečné krevní ztráty

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: