Velmi slabá menstruace po vysazení ha

V září 2013 jsem vysadila zhruba po 10 letech užívání hormonální antikoncepci. Menstruaci dostávám celkem pravidelně (po vysazení 21.den, nyní kolem 28.dne), ale je velmi slabá, trvá sotva 3 dny a jde spíše o špinění, bolesti břicha jsou minimální. Je to v pořádku? Při braní HA jsem ji měla i 7 dní a krvácení bylo velmi silné. Je mi 29 let, zatím jsem bezdětná, mohla bych mít v budoucnu problémy s otěhotněním?

Odpověď odborníka:

Síla menstruace nesouvisí s možností otěhotnění, pokud je cyklus pravidelný, mělo by být vše v pořádku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nádor ve střevě odhalí najisto pouze kolonoskopie
Články: Nádor ve střevě odhalí najisto pouze kolonoskopie
Lidé s nespecifickými...
Sportujete? Měli byste znát svoji ideální tepovou frekvenci
Články: Sportujete? Měli byste znát svoji ideální tepovou frekvenci
Většina lidí provozujících...
Postižení kůže u Crohnovy nemoci
Články: Postižení kůže u Crohnovy nemoci
Nespecifické střevní záněty...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Na zánět průdušek platí síla přírodního léku
Články: Na zánět průdušek platí síla přírodního léku
Přírodní a klinicky ověřená...
Víte, co jíst a nejíst při průjmu?
Články: Víte, co jíst a nejíst při průjmu?
S průjmem se téměř každý...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: