Vitamíny skupiny b

Dobrý den, paní doktorko. Užívám B-komplex a nyní jsem začala užívat i Centrum, kde jsou vitamíny, minerály, stopové prvky a lutein. Slyšela jsem, že vitamín B zhoršuje pleť. Je to pravda? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Ano, vitamíny skupiny B mohou při nadměrném užívání vyvolat např. akné. pokud užíváte kombinovaný přípravek, B-komplex již k tomu neberte.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Meningitida
Články: Meningitida
Meningitida je zánět...
Kolorektální karcinom
Články: Kolorektální karcinom
Kolorektální karcinom je...
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Histologie
Články: Histologie
K čemu slouží histologické...
Chronická myeloidní leukemie aneb Co čeká pacienty
Články: Chronická myeloidní leukemie aneb Co čeká pacienty
Chronická myeloidní...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: