Vlasy

Dobry vecer nevim jestli to sem patri ale zkusim to. Hrozne mi padaji vlasy nebo spise hrozne mi jich vypadalo. Na hlave mi viditelne prosvita kuze.Jiz sest let uzivam warfarin a mam antifosfolipidovy syndrom muze to byt diky tomu? Da se s tim neco delat? Muzete mi doporucit nejake tablety ci vodicku do vlasu atd? Dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den. To vypadávání vlasů může opravdu souviset s užíváním warfarinu i antifosfolipidovým syndromem. Můžete na to zkusit kombinaci Phosphorus 9CH a Silicea 15CH, obojí 1xdenně 5granulí a to dlouhodobě. Pokud by se během 2-3 měsíců nedostavila nějaká změna k lepšímu, můžete zkusit vyhledat lékaře - homeopata.

MUDr. Jaroslav Čupera
MUDr. Jaroslav Čupera

Specializace: Intenzivní medicína
Pracoviště: ARO Nemocnice Ivančice

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: