Vlasy

Vazena pani doktorko jiz 2 roky mi padaji vlasy mam lupenku ktera se vrazi do kloubu dost to boli lekarka mi napsala Salsopyryn v letaku je napsano ,ze po nem padaji vlasy,absolvovala jsem vsechna vysetreni aby se zjistilo proc vlasy padaji ale vse mam v poradku hormony,stitka vitaminy nic se nenaslo mam pryc jiz polovinu vlasu a nikdo nevi pricinu byla jsem i u trichologa take nic nenasel.Myslim si , ze to dela ten lek poradte prosim nez budu plesata jsem z toho hodne nestastna pichali mi i injekce do hlavy take bez vysledku.Diky za odpoved.Alena

Odpověď odborníka:

Dobrý den, léky i onemocnění může způsobovat výpad vlasů. Především pokud je postižena kůže hlavy. První je důležité léčit pokožku hlavy.Lék předepíše kožní lékař. Zkuste zakupit šampon přímo v lékárně proti zvýšenému výpadů vlasů , můžete užívat methionin 2 kapsle denně. Pokud máte na kůži šupiny, kupte Kertyol S šampon. Aplikujte na noc Neocapil, pokud je kůže zhojena. LRJ

MUDr. Lucie Růžičková Jarešová
MUDr. Lucie Růžičková Jarešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: L - DermaMedEst s.r.o

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: