Vlasy

Dobry den beru SALAZOPIRYN padaji mi po leku vlasy i po TREXANU existuje jiny lek na psoriatickou artritidu aby mi vlasy nepadaly dekuji moc za odpoved.Alena

Odpověď odborníka:

Bohužel u každého podobného léku se může padání vlasů vyskytnout.

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
salazopiryn | Od: alena ruzickova | 2.12.2015 16:41
Ptala jsem se jestli existuje jiny lek na psoriatickou artritidu nez SALAZOPIRYN muze pomoct biologicka lecba.Po leku mi padaji vlasy diky
reagovat
re:salazopiryn | Od: uLékaře.cz | 4.12.2015 11:36
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolesti prsou Tímto vás prosím o radu...Mám bolesti v prsou, které trvají tak...
  • Nejspíše zánět na penisu Pane doktore, na penisu mám takové malinké výrůstky...
  • Vřídky na jazyku Opakovaně se mi dělají drobné vřídky na jazyku na stejném...
  • Cysta ve slezině Va CT mi byla zjištěna cysta na slezině.Velká je zatím jen 2...
  • Bolest prostaty Rad bych se vas zeptal,často se mi stává ze pociťují bolest v...
  • Mastrubace Je mi skoro 17 a mám menší potíže s masturbací... nikdy jsem to...
 
Naposledy čtené: