Vliv ha při výběru partnera

Chtěla bych znát Váš názor. V poslední době jsem narazila na články, kde se píše, že hormonální antikoncepce ovlivňuje, zkresluje vnímání atraktivity a klíčových vlastností u partnera. Že by si ho tedy žena měla vybírat, když nebere HA. Co je na tom pravdy? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Marie, děkuji za dotaz, těžko se relevantně vyjádřit, nemyslím si, že by bylo vydáno nějaké oficiální stanovisko k tomuto tématu, můj názor je však takový, že i přesto, že antikoncepci užíváte, či neužíváte, můžete se ve výběru partnera splést a poté marně hledat klíčové vlastnosti, které měl mít a bohužel je nemá.
Proto doporučuji partnera co nejvíce poznat, jak se říká i v krizových situacích, poznat jeho přátele, rodinu, zkusit společně bydlet, mít společné finance, podílet se na chodu domácnosti, pokud bude partner schopen chodit do práce, všechny vydělané peníze nepropije v hospodě, nebo neprohraje na automatech, pokud to nebude agresor, který má rád fyzické násilí, bude mít rád děti a hlavně Vás, pak je to ten správný muž ! Antikoncepce má podřadný vliv. S pozdravem, K. Jiříčková.

MUDr. Kristýna Jiříčková
MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: