Voda v koleni

Dobrý den asi zhruba před měsícem a půl při fotbalu jsem si poranila koleno ozvalo se v něm také škubnutí doktoři řekli že tam mám vodu. Dva týdny zpět už bylo vše v pořádku a doktor mi řekl že opět se můžu vrátit na trávník jenže opět se ozvalo lehké škubnutí a koleno nateklo nemůžou byt nějak poškozené nebo uvolněné vazy?

Odpověď odborníka:

Skutečně zálěží na vyšetření kolena. Pokud jsou potíže je třeba patrně i další vyšetření podrobnějším využitím zobrazovacích metod kolena Patrně se jedná o podvrtnutí kolena. Pokud bude vyšetření jak uvedeno výše negat, stačí vynechat nebo omezeit na určitou dobu tělesnou intensivní aktivitu, chlad a elastik. Bývá to nejčstěji přetažení fixačních, většinou bočních vazů s reakcí kloubní výstelky a přechodným výpotkem. Přesto se ale stav nemá podcenit.Vyšetření u ortopeda je tedy na místě.

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x