Vynechání antikoncepce

Dobrý den, chtěla jsem brát antikoncepci, jenže jsem ji nasadila až čtvrtý den a nedobrala jsem ji jen jeden prášek, protože mi začalo být po ní strašně špatně, tak jsem ji další den vysadila. A teď zažívám abstinenční příznaky, bolí mně celé tělo, mám silné bolesti břicha jako při menstruaci celý měsíc. Jenže jsem nedostala menstruaci, tak se mi vytvořilo endometrium 6mm. Po braní Utrogestanu zmizelo. Ale příznaky z vysazení přetrvávají, až se mi klepe celé tělo a nevím co mám vůbec dělat, je mi až na umření.

Odpověď odborníka:

Je téměř vyloučeno, že by vaše potíže mohlo způsobit polknutí jediné tablety antikoncepce, Kontaktujte gynekologa nebo pratického lékaře s pozdravem dr.Lidák

MUDr. Petr Lidák
MUDr. Petr Lidák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Panochova nemonice Turnov

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bakerova cysta Dnes jsem byla na odsáti Bakerovy cysty, pan primář mi ale...
  • Bolesti na solar plexus Už dva měsíce mě pobolívá v místě solar plexus, občas...
  • Motání hlavy, nevolnost, slabost Na konci února jsem musela být převezena...
  • Bolest hlavy za očima Už několik týdnů mě příšerně bolí hlava. Bolest je...
  • Hiv Pane doktore chtěl bych se zeptat zza jak dlouho se projeví první příznaky...
  • Viroza? Chtěla bych se zeptat na názor ohledně níže uvedeného krevního obrazu...
 
Kam dál
 
 
Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Články: Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Přestože by se někomu mohlo...
Prolaktin může ruinovat váš milostný život!
Články: Prolaktin může ruinovat váš milostný život!
Hormon prolaktin hraje...
Játra v ohrožení: jak poznat problém
Články: Játra v ohrožení: jak poznat problém
Játra jsou životně důležitý...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: