Vynechání menstruace

Dobrý den mám dotaz, užívám již přes rok antik. Regulon a od léta se mi objevují problémy že nám menstruaci i 3 měsíce, prášky beru pravidelně. Dále se u mě vyskytly problemy při sexu, nedostatečné zvlhčení a také snížené libido. také je mi stále zima, studené nohy, ruce. Může to vše souviset s nějakou hormonální nerovnováhou? Celkově jsem v dobrém zdravotním stavu, jen silnější postavy, s čímž jsme neměla nikdy problém. Děkuji moc za odpověď L

Odpověď odborníka:

Dobrý den! Jestli správně rozumím vašemu dotazu, krvácíte 3 měsíce v kuse? To je velmi dlouhá doba, krevní ztráta za takové období může být už skutečně významná, je proto třeba abyste co nejdříve navštívila vašeho gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: