Vynechání menstruace po nasazení antikoncepce

Dobrý den, asi 2 roky jsem brala antikoncepci Minisiston. Kvůli problémům s tlakem mi bylo doporučeno jí na 3 cykly vysadit. Nechráněný pohlavní styk jsem měla až po užití 6 pilulky z platíčka. Po užití prvního platíčka prášků se dostavila velmi slabá, spíše žádná menstruace. Je to kvůli rozhozenému cyklu? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, slabá menstruace je kvůli užívání antikoncepce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Menstruace | Od: Klara | 30.7.2015 14:52
Chtěla jsem se zeptat . Brala jsme antikoncepci, pak sem
změnila nachvili značku a pak zas mi předepsali tu co sem
měla úplné prve . A ted už mám necelých 14 dni menstruači.
Tak jestli je to normální.

reagovat
re:Menstruace | Od: uLékaře.cz | 31.7.2015 14:58
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: