Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, v listopadu jsem vynachala svoji antikoncepci, kterou užívám přibližně rok. Menstruaci jsem měla dostat 1.12, teď jsou to 4 dny co jsem ji nedostala. Během vysazení antikoncepce jsme s přítelem měli pohlavní styk, kdy ejakulace proběhla venku. Máme strach z těhotenství, ale tehitenstky test jsem ještě nedělala, vím, že by zpoždění mohlo být kvůli vysazení antikoncepce.Chci se zeptat co bych měla udělat. Děkuji Barbora

Odpověď odborníka:

Pokud měla být menses 1,12.udělejte si gravitest. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x