Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, brala jsem asi 4 roky antikoncepci. Dva roky Diane35 a zbytek Belaru. Tento rok jsem 1. září vysadila a 4. 9. se normálně dostavila menstruace, ale teď v říjnu mám už 4. den zpoždění. Těhotenský test byl negativní, ale četla jsem že by se měl dělat až tak týden po vynechání menstruace. Je ale možné, že po vysazení antikoncepce budu mít menstruaci rozházenou? I když ta první po vysazení antikoncepce přišla jak měla? Nemám ani bolesti spojené s tím, že bych měla menstruaci dostat. Před tím než jsem antikoncepci začala brát jsem měla menstruaci vcelku pravidelnou, maximální zpoždění jeden, dva dny. Děkuji za informace.

Odpověď odborníka:

Gravitest je positivní cca 5-6 den po případné koncepci, zopakujte jej za týden a bude-li negativní vyčkejte a když by se nedostavila ani další menses bude se jednat o hormonální záležitost, zajděte na vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: