Vynechávání menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den,mám takový problém s přítelem jsem se rozhodli,že chceme miminko.Vysadila jsem antikoncepci před 3 měsíci po 6 letech. Po vysazení nedostávám menstruace,chodím jen na injekce,aby se vůbec dostavila.Chtěla bych se zeptat zda se to spraví nebo bych se měla s gynekologem domluvit na nějaké léčbě. Děkuji :-)

Odpověď odborníka:

Ty injekce samo o sobě jsou léčba je to doplnění gestagenů v druhé polovině cyklu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouření jako spouštěč revmatoidní artritidy?
Články: Kouření jako spouštěč revmatoidní artritidy?
Revmatoidní artritida patří...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Měření plicní vitální kapacity
Články: Měření plicní vitální kapacity
Měření plicní vitální...
Jak zatočit s rýmou: zkuste recepty našich babiček i nejnovější trendy
Plané neštovice
Články: Plané neštovice
Varicella neboli plané...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: