Vypadávání vlasů

Přeji hezký den.Jsem po op.prsu pro dg ca.Užívám Anaprex tbl z onkol.a Warfarin t l prý spíše praventivně .Chci se zeptat,jestli k těmto lékům můžu užívat doplněk stravy Biotin nebo Pangamin.Začaly mi řídnout vlasy.Děkuji Magda

Odpověď odborníka:

Magdo, výpad vlasů u Vás bude určitě kombinované etiologie a to při základní nemoci, její léčbě a také tam bude vliv sezónního výpadu typicky na jaře a na podzim. V léčbě můžete určitě zkusit z perorálních přípravků Methionin, aminokyselinu, která je volně prodejná v lékarně a používa se v léčbě vypadávání vlasů. Lokálně do kštice by jsem doporučila Neocapil roztok 1xdenně. Můžete zkusit i šampóny a kondicionéry z řady Plantur39 či Alpecin. S přípravky, které uvádíte zkušenost nemám, ale jejích použití Vám nejspíše neuškodí. S pozdravem, MUDr. Veronika Horáková

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x