Vypadávání vlasů po očkování prevenarem

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné, aby mé dceři způsobil prevenar vypadávání vlásků. Dostala ve čtvrtém měsíci první dávku. Je šest dní po očkování a už pár dní pozoruju, že jí vypadávají vlásky, ale docela hodně. Může to být reakce na očkování?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, není mi znám takový nežádoucí účinek vakcíny.

MUDr. Petra Limrová
MUDr. Petra Limrová

Specializace: Pediatrie
Pracoviště: Dětské oddělení Nemocnice Hořovice

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x