Vypadávání vlasů, řídnutí

Dobrý den, ráda bych se na vás obrátila s následujícím problémem. Již delší dobu mi ve zvýšené míře vypadávají vlasy, a to po celé hlavě. Vždy jsem mívala vlasy hodně husté, ale teď cítím jejich řídnutí. V zimě jsem využívala velké balení Revalidu a problém načas ustal. Když vlasy začaly opět padat, koupila jsem si další balení, které jsem minulý týden dobrala, ale zdá se mi, že je to ještě horší. Když si myji vlasy, padají v celých chomáčích. Ke kterémi odborníkovi se mám obrátit? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Rozhodně navštivte kožního lékaře, měla byste také mít vyšetření hormonů štítné žlézy a ev. hladiny testosteronu, ale tato vyšetření vám pravděpodobně zajistí kožní lékař a dle výsledků vás ev. pošle k odborníkovi.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: