Vypadávání vousů

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mému příteli se udělali takové dvě kolečka na tváři, kde mu vůbec nerostou vousy. Dříve mu tam normálně rostly a ted jako by mu vypadaly. Přítel je ted trochu ve stresu, je možné že je to tím? Co by měl užívat za vitaminy nebo prášky, aby se to srovnalo a nezhoršilo? Velice děkuji za Vaší odpověď. S přáním hezkého dne, Kateřina

Odpověď odborníka:

Jedná se o tzv. areátní alopecii, velmi často je vyvolána právě větší psychickou zátěží. Můžete zkusit volně prodejný Hydrocortizon mast 2xdenně delší dobu, nebo navštivte kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
Nevěra: Smska? Líbání? Nebo sex?
Články: Nevěra: Smska? Líbání? Nebo sex?
Často se přeme, co vlastně...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bolesti zad
Články: Bolesti zad
Alespoň jednou za život...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: