Vyprazdneni

Dobry den,jsem aktivni sportovec a sportuji 2 x denne.Tedka v zime me zacali z behani bolet holeni kosti a asi obden sem to resil pozitim ibalginu 400 pred kazdym treninkem.Takhle sem to delal asi 3 mesice a mohl sem za tu dobu pozrit tak 40 prasku...Uz asi 3 denmam pocit nevyprazdneni,chodim na velkou 2 x denne a po vykonani mam stale pocit nevypradzneni,myslite ze to muze byt z toho ibalginu?popripade jak tenhle problem resit dale..ibalgin uz sem prestal brat a zacal sem chodit na rehabilitace,mockrat dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Vážený pane Davide, Ibalgin může způsobit nežádoucí příznaky v oblasti trávicího traktu. Pokud se Vaše obtíže postupně neupraví poté, co jste přestal Ibalgin pravidelně užívat, doporučuji Vám obrátit se na Vašeho praktického lékaře. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: