Vyrážka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, beru sem tam vitamíny GS Mamavit, beru už 3měsíc antikoncepci Lunafen, udělali jse mi červené skrny ako pupínky, když vás štípne komár, nesvědí to, udělalo se mi to po nohách a rukách, nevím co to může být, nemám jich moc, ale nějak se mi to nelíbí, dlouho se to hojí. Můžou mi vadit ty prášky, mam zajít doktorovi aby mi napsal jiné, děkuji Stanová

Odpověď odborníka:

Většina kožních nemocí se nedá diagnostikovat jen z takového popisu. Je zapotřebí, abyste navštívila kožního lékaře. Na alergii to nevypadá, to by svědilo, ale přesnější informaci vám skutečně takto nemohu podat, žádné léky zatím nevysazujte a poraďte se s dermatologem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x