Vyrážka (ekzém)

Dobrý den, už 4 roky beru antikoncepci ( logest) a nikdy s ní nebyly problémy. Až asi před púl rokem se mi začali dělat vyrážky suché kulaté po celém těle. co s tím?

Odpověď odborníka:

Dbrý den, je možné, že nejde nejspíše o souvislost vyrážky a antikoncepce, navštivte dermatologa (kožní) pro podrobný rozbor (musí vyrážku vidět a zkusíte vysledovat event. alergeny a možnost infekce...a podobně), na dálku to spolu nevyšeříme. Také je důležitá informace, že antikoncepce v těle potom v kůži zvyšuje citlivost na sluneční parpsky a mohou vznikat různé kožní afekce. To je ale při dlouhodobém užívání HA méně pravděpodobné, ale přesto to nelze plně vyloučit. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x