Vyrážka na penisu

Dobrý den, asi před týdnem jsem začal brát antibiotika (penicilín) a udělala se mi vyrážka na žaludu. Vůbec nevím co to je. Jestli použít mastičku nebo něco. Předem se omlouvám za kvalitu fotky.

Odpověď odborníka:

V souvislosti s antibiotiky by se udělala vyrážka i jinde. Vyrážka vypadá jako zánětlivá. Důležité je kůži nedráždit - mechanicky ani chemicky. Maximálně zkuste oplachy v Chamomilla (heřmánek). Při trvání potíží déle jak 2 týdny je vhodná konzultace s kožním lékařem

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Průjmy mohou mít mnoho barev. Důvodů je spousta
Články: Průjmy mohou mít mnoho barev. Důvodů je spousta
Každého jednou za čas...
Tyreotoxická krize: příznaky rozpoznejte včas, jde o život!
Články: Tyreotoxická krize: příznaky rozpoznejte včas, jde o život!
Tyreotoxická krize je život...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Akutní zánět nehtového lůžka. Jak ho rozeznat a léčit?
Vyrobte si domácí repelent proti klíšťatům
Články: Vyrobte si domácí repelent proti klíšťatům
Klíšťata nemá v lásce asi...
Alergie na slunce
Články: Alergie na slunce
S časem dovolených a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: