Vyrážka na stehně u penisu

Dobrý den,rád bych se vás chtěl zeptat už po nějakou doku mam něco jako vyrážku vůbec to nesvědí a na koncích vyrážky jsou takové červené vystoupleniny sou hrubší celá plocha je uplně hladká ?poradte prosím jestli nějaká mast ? Dekuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně trpíte plísňovým onemocněním, je to poměrně častá porucha ovlivnitelná léčbou. Doporučovala bych rozhodně před zahájením aplikace jakýchkoliv zevních prostředků konsultovat kožního lékaře, aby v případě potřeby mohl volbu usměrnit a kontrolovat.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x