Vyrážka na těle

Dobrý den, před 5 měsíci jsem měl příušnice a v nemocnici mi nasadili kortikoidy. Od té doby se mi po celém těle dělá neustále vyrážka, která nesvědí občas se to zlepší, ale bohužel se toho němuzu stále zbavit. Byl jsem s tím u kožního doktora a ten mi řekl ,že je to nespecifické a dal mi vodičku s lihem jenže ta vůbec nepomáhá. Chtěl bych se zeptat jestli spíš to nevypadá na alergickou reakci. A kam bych si s tím měl zajít na vyšetření. Díky

Odpověď odborníka:

Podle fotografie není možné projevy posoudit zblízka. Pokud vypadají jako akné, mohlo by jít o nežádoucí účinek kortikoidů. Léčba je stejná jako u akné.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Růstové grafy dávají rodičům jistotu
Články: Růstové grafy dávají rodičům jistotu
Každý starostlivý rodič...
Scintigrafie skeletu
Články: Scintigrafie skeletu
Scintigrafie (scinti...
Růstové grafy ukážou
Články: Růstové grafy ukážou "budoucnost"
Růst a jeho sledování patří...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: