Vyrážka po celém těle

Dobrý den, poslední den dobírání antibiotik Duomox se mi objevila po celém těle kromě obličeje vyrážka. První den jsem o ni skoro nevěděla, druhý den začla svědit. Svědí zejména na dlaních a chodidlech. Přes noc vyrážka zesvětlá, přes den se zase objeví. ATB jsem měla na angínu, myslíte, že jde o reakci na ATB (ale objevilo se mi to až po týdnu...) nebo se mohla angína vyvinout v nějakou jinou nemoc? Teploty nemám. Šla bych k lékaři, ale byla jsem tam za poslední měsíc tolikrát, že se nejdřív chci zeptat tady. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, alergie na antibiotikum by se projevila spíše opravdu v první hodiny až dny po jejich nasazení, raději si k tomu lékaři opravdu skočte, at vyrážku prohlédne a doporučí vám další postup léčení. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: