Vysazení antikoncepce

Dobrý den, 8 let jsem brala hormonální antikoncepci, nejdříve Logest a pak Yasminelle. Nyní jsem ji vysadila. Minulý týden jsem měla menstruaci, která skončila v neděli a to byl také den, kdy jsem si poprvé po 8 letech nevzala další plato antikoncepce. Dnes, po 4 dnech jsem začala opět mírně krvácetl Je to v pořádku? Je to po vysazení HA normální? Děkuji. Mimochodem teď beru 3 denní antibiotika Summamed na zánět hltanu. Může to souviset?

Odpověď odborníka:

Pokud jste delší dobu užívala HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCI, je poměrně časté, že došlo k narušení vaší hormonální rovnováhy a může trvat řadu týdnů, než se stav normalizuje. Po tuto dobu se může objevovat nepravidelné špinění i vynechání menstruace. Pokud by vaše obtíže byly závažnější, navštivte gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: