Vysazení antikoncepce

Dobrý den, před pěti měsíci jsem vysadila antikoncepci. Od té doby se nedostavila menstruace. Když sem brala prášky, vše fungovalo jak mělo, i v zápětí po vysazení jsem menzes měla, ale od té doby ne. Těhotná stoprocentně nejsem. Je možné že antikoncepce způsobila nějakou poruchu, neplodnost nebo něco takového? Nebo jen musím počkat až se tělo vyrovná se změnou? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Nepíšete kolik je vám let,ale v kazdém případě 5 měsiců trvající výpadek menses vyžaduje vyšetření u gynekologa a podle výsledku další postup příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: