Vysazení antikoncepce a vzniklé problémy

Dobrý den, v listopadu 2011 jsem vysadila antikoncepci a nevím jestli to souvisí s tím, ale od té doby jsem přibrala 22kg, strašně se potím, nemůžu spát, ale přitom jsem strašně unavená. Bolívá mě hlava a jsem strašně náladová. Menstruaci jsem měla naposledy v prosinci po dobrání posledního plata a potom až v únoru 2012, rostou mi chloupky i tam kde nemají co dělat (okolé bradavek). Samozřejmě plánuji návštěvu lékařky (gynekologie), ale jsem objednaná až za měsíc a půl a proto Vás prosím o radu. To čekání je opravdu hrozné a ráda bych věděla co by to tak mohlo být a zda to může souviset s vysazením antikoncepce. PS.: štítná žláza to není, nedávno mi dělali krevní testy

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nutné podrobné vyšetření, štítnice mě napadla hned,jak jsem četla Vás dotaz. Pravděpodobně se jedná o hormonální problém,který bude nutno řešit. Buď se domluvte se setřičkou,jestli bude mít dřívější termín, nebo vydržte. Více Vám nelze poradit...

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: