Vysazení antikoncepce - menstruace

Dobrý den, je mi 26 let, v listopadu loňského roku jsem po 8 letech braní vysadila antikoncepci (Logest). První menstruaci po antikoncepci jsem dostala normálně po 3 týdnech v KT49 (menstruace měla stejný průběh jako v době braní antik.). Po dalších 3 týdnech v KT1 jsem pouze 2 dny slabě špinila. Další menstruaci bych měla mít tento týden ale zatím se nedostavilo ani špinění.... Těhotenský test jsem si udělala, výsledek negativní. Mám to začít řešit jako problém, nebo je to normální stav, který může nastat po dlouhodobém užívání antikoncepce a menstruace se pravděpodobně dostaví a srovná? Děkuji za informaci V.H.

Odpověď odborníka:

Nevím,čemu říkáte KT,ale pokud se menses nesrovná do 3 měsíců od vysazení antikoncepce návštěva gynekologa by byla na místě příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: