Vysazení ha

Dobrý den, chtěla bych vysadit antikoncepci Lindynette, jelikož od jejího užívání mi příjde, že mám sníženou chuť na sex, a že už to prostě není jako dřív, že se do toho musím nutit. Dřív jsem měla náplasti, ale ty jsou moc drahé. S přítelem jsme spou stejně jen o víkendech, takže použít kondom jednou týdně by nebyl problém. Spíš se vás chci zeptat, jestli je to dobrý nápad, měla jsem totiž nepravidelnou menstruaci a po vysazení by s tím byly asi zase problémy, ale chci to aspoň zkusit. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, počítejte s tím,že po vysazení antikoncepce se cyklus vrátí do normálu jako před antikoncepcí. Takže bude s největší pravděpodobností nepravidelný.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Tsh nula Vím, že dotazů ohledně výsledků krve je na stránkách hodně. Hraniční...
  • Svědění v konečníku Nikomu sem to zatím neříkal, ale svědí mě v konečníku a ve...
  • Glioza Sdělte mi, prosím, co je to glioza, její příčinu a prognózu. Děkuji.
  • Gastroskopie Chtěl jsem se zeptat na vyšetření žalutku,v tel.jsem viděl pořed...
  • Zánět šlach Pane dokotre, již 14 dní mi bolí šlachy na pravé ruce. Dostala...
  • Zánět vaječníků a ledvin Při návštěvě gynekoložky jsem zjistila, že mám zánět...
 
Kam dál
Naposledy čtené: