Vysazení ha - pouze špinění

Dobrý den, před téměř rokem jsem vysadila hormonální antikoncepci. Po pár měsících se mi cyklus celkem ustálil, ale problém je v krvácení. V době, kdy bych měla menstruovat pouze silně špiním. První dny občas nějaký náznak krve spatřuji, ale nedá se to úplně nazvat krvácením. Můj lékař mi řekl, že jsem v pořádku, že bych spíše měla mít sex, aby se to zlepšilo. Krev mi nevzal, že by se z ní nic nezjistilo. Myslíte, že má pravdu, nebo by se mohlo jednat o něco vážnějšího? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Pokud je cyklus pravidelný tak slabší krvácení by na závadu nebylo, závisí to na tom jak vysoká je v době menses sliznice děložní.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: