Vysazení hormonální antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám v plánu vysadit antikoncepci Mirelle, mám ale strach, že po vysazení přiberu. Bývá tomu tak? děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lucie! Změny váhy mohou nastat, obvykle se spíš přibírá NA antikoncepci. Ostatně stačí si týdně měřit hmotnost a v případě nárůstu přidat trochu pohybu nebo přizpůsobit stravu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak si rozdělit péči o dítě?
Články: Jak si rozdělit péči o dítě?
Střídavá péče, která...
Když psoriáza opravdu svědí…
Články: Když psoriáza opravdu svědí…
Asi víte, že když vás něco...
Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
Články: Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
V těhotenství přispívá ke...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Sinice a koupání v přírodě
Články: Sinice a koupání v přírodě
V rybníku nebo přehradě...
Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Články: Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Není to příjemné pomyšlení...
Kyselina acetylsalicylová dokáže pomoci i srdci
Články: Kyselina acetylsalicylová dokáže pomoci i srdci
Aspirin, acylpyrin, nebo...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: