Vytok

Dobrý den, vážený pane doktore/vážená paní doktorko, asi před třemi týdny jsem vysadila HA, protože se s přítelem chceme pokusit o miminko. Nýní mám už asi 4.den takový hlenovitý,bělavý výtok. chci se zeptat, zda to může způsobovat vysazení HA. Nechci hned běžet za svým gynekologem s každou blbostí. Nejdříve bych se chtěla dozvědět,jestli je to normální po vysazení HA, nebo ne a budu muset navštívit mého lékaře. Předem moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Hana Jurmanová

Odpověď odborníka:

Dobrý den pokud výtok je bělavý, nepáchne nebo nemá nažloutlý nádech, vás nic nesvědí a nebo nebolí, ještě bych počkala. Kdyby přetrvával tak cca týden až 14 dní, jděte raději ke gynekologovi, lépe se jít zeptat, než něco zanedbat. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: