Výtok.

Dobrý den, bude mi 17, s přítelem máme nechráněný pohlavní styk. Beru hormonální antikoncepci, jsem v polovině 1. platíčka u 2. krabičky. Po sexu mám hnědé nezapáchající výtoky, vše se po několika dnech opět srovná. Jen teď je výtok poněkud silnější a mám ho už 5. den. Chtěla bych se zeptat, jestli mám navštívit mou lékařku nebo se to opět ztratí a čím to je. Já i přítel jsem naprosto zdraví po všech stránkách. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Bylo by dobře vaši lékařku navštivit,hnědá barva by mohla znamenat příměs krve ze špinění a dalo by se potom případně uvažovat o změne preparátu příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: