Výtok

Dobrý den, Hned po šestinedělí jak začala menstruace jsme začali brát antikoncepci...po 5 dnech menstruace přestala,ale od té doby mě trápí narůžovělí výtok...i několikrát denně zhruba už 20 dní...je to normální nebo ne? Děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zřejmě užíváte gestagenní antikoncepci určenou pro kojící ženy. Při této antikoncepci je běžné špinění mezi menstruací. Nepředstavuje to žádný zdravotní problém.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Články: Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Přestože se v názvu této...
Kožní vyšetření
Články: Kožní vyšetření
Kožní vyšetření se provádí...
Mikrobiologické vyšetření
Články: Mikrobiologické vyšetření
Mikrobiologické vyšetření...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
I o jizvu je třeba se starat
Články: I o jizvu je třeba se starat
Slovo jizva slyší každý...
Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Články: Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Bolí vás často břicho a na...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: