Výtok

Je mi 25 let a už 9 let beru antikoncepci Lindynette.nikdy jsem neměla žádné problémy až ted necelý rok mívám mimo menstruaci hnědý výtok.týden po menstruaci mam klid ale pak začne hnědý výtok,který mám každy měsíc většinou až do dobrání prášků a nastupu menstruace.na gynekologii mam vždy vysledky v pořadku.nedavno mi dělali i odbery a vse je vporadku.jinak žádné problémy nemám.ani svědění či pálení nebo bolesti v podřišku....ani o tom nevím,poznám to vždy až na kalhotkách....navíc jsem minulý rok neměla vůbec sex.děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Soňo,
výrobce udává, že se může špinění objevovat. Pokud trvá déle jak 3 měsíce, pak se doporučuje změna preparátu. Předtím je třeba vyloučit jiné příčiny špinění jako je zánět, vřídek na čípku děložním a pod.

S pozdravem

prim. MUDr. Pavel Texl
prim. MUDr. Pavel Texl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Sanatorium Helios

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x