Výtok

Dobrý den. Začala jsem brát antikoncepci Minervu vzala jsem ji první den cyklu jak je to psané v letáčku, po 7 dnu mi menstruace přestala. Ten samý den jsem měla pohlavní styk. Od toho dne trochu špiním. Nevím čím to je. Mám zajít k lékaři nebo je to normální ? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lenko! Nejste-li těhotná, jedná se o oběžnou odchylku, trvá i tři měsíce, než se antikoncepce "usadí".

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Hormonální antikoncepce: vedlejší účinky, o kterých se nemluví…
Zánět žil
Články: Zánět žil
Zánět žil, flebitida, se...
Proč o zneužívání dětí mlčíme?
Články: Proč o zneužívání dětí mlčíme?
Podle zprávy britské...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: