Výtok po kvasinkové infekci

Dobrý den, nedávno mne trápila kvasinková infekce. Koupila jsem si tedy vaginální tablety Candibene 200 mg. Po palkikaci jsem měla narůžovělý výtok, co jsem ale četla, to by mělo být normální. Den po dobrání tablet jsem ale začala "špinit" - už nejen narůžovělý výtok jako při tabletách, ale tmavší výtok, občas ho mívám před menstruací. Není ho moc, spíš chvílemi trocha, ale mám i pocit v podbřišku jako při ms. Je možné, že by se mi díky tomu spustila menstruace dřív a byla tedy i slabší? Od začátku minulé jsou to tři týdny. Ms mívám nepravidelně, většinou jsou však intervaly spíše delší, proto jsem mírně zmatená. Ke gynekologovi se dostanu nejdříve příští týden, proto bych ráda znala Váš názor...

Odpověď odborníka:

Mykoza nemá s délkou cyklu souvislost mohlo by se jednat o počínající menses spodní hranice normy je 21 dní od prvého do dalšího prvého dne menses. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
„ABCDE“ pomůže s odhalením rakoviny kůže
Články: „ABCDE“ pomůže s odhalením rakoviny kůže
Ačkoli je téměř vždy možné...
Porucha jater se projeví i na rukou
Články: Porucha jater se projeví i na rukou
Jaterními chorobami, ať už...
Hysteroskopie
Články: Hysteroskopie
Hysteroskopie je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: