Výtok při antikoncepci mywy

Dobrý den, beru antikoncepci MyWy už 9 měsíců. Trápí mě hlenitý bílý výtok se zápachem. Byla jsem s tím u gynekoložky, ale ona mi řekla, že je všechno v pořádku, že to tak dělá. Dala mi na to mast, ale ta mi nepomohla. Nejsem si, ale jistá zda tomu věřit, protože stále trvá, jen při menses ustupuje ale znovu se navrací. Kamarádka mi říkala, že při neléčení nemusím mít později děti.. Poradíte mi prosím ?

Odpověď odborníka:

Je potřeba v tomto případě zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a podle výsledku případně nasadit léčbu, nikoliv naslepo -Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: