Výtok z penisu

Dobrý den, na konci ledna jsem měl 2x nechráněný styk pokaždé s jinou partnerkou. Asi za 14 dní se u mne objevil bílý výtok z penisu (ráno skvrny na prádle, během dne "vlhké ústí močové trubice). Neprodleně jsem navštívil PL, která mi naordinovala Triprim a že se pravděpodobně jedná o zánět močové trubice, po třech dnech jsem šel na kontrolu a řekl, že obtíže neustávají. Druhý den odběr ranní moči a krve. Výsledek příliš mnoho leukocytů a erytrocytů. Byl jsem objednán na venerologii kde proběhl výtěr a nátěr, odběr moči na chlamydia a moč kultiv. Výsledky vše negativní. Paní doktorka mi sdělila, že je vše v pořádku, a ať to bylo co to bylo Triprim to přeléčil. Boužel každé ráno jsem stále schopen si "vymáčknout" z penisu malou kapičku bílého výtoku. Když jsem to paní doktorce z venerologie telefonoval, říkala mi, zda-li je nutné si penis mačkat a že tomu mám nechat čas. To bylo začátkem března. Je konec března a obtíž ( ráno si lze si vymáčknout malou bílou kapičku) mám stále. Jinak mě nic netrápí, ale bojím se, zda-li je vše opravdu ok. Ještě podotýkám, že jedna z partnerek byla také na vyšetření u gynekologa - odběry s negativním výsledkem. Předem děkuji za odpověď pane doktore.

Odpověď odborníka:

Pokud byly všechny kultivace včetně kapavky a chlamydií normální, a také krevní zánětlivé parametry a vyšetření moče včetně kultivace- pro jistotu bych je ještě jednou zopakoval a v případě opětného negativního výsledku se neznepokojoval , taková sekrece by byla normální. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
přetrvání obtíží | Od: Petr | 6.11.2014 09:21
Dobrý den pane Radoslave, chtěl jsem se zeptat, jestli vaše obtíže přetrvávají nebo jestli jste vyléčen a hlavně jak. Mám totiž úplně stejný problém a už nevím co s tím, antibiotika nepomohli. Prosím Vás moc o radu.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: