Warfarin

Jsem po vážné zlomenině kotníku a převedli mě na warfarin(z flexiparinu).Warfarin mám krátce týden na kontrele INR jsem měla 3,4 paní dr. mě snížila dávku(z 7,5 na 5mg). Ale mám jiný problém od té doby co mě W. dali máme s přítelem problém v sexu pokaždé krvácím(nebolestivý,opatrný sex) a nevím jak se tomu vyvarovat mohla bych vás poprosit o radu?Mám nehormonální tělísko Dana

Odpověď odborníka:

Krvácení při sexu může, ale také nemusí souviset s warfarinem. Doporučuji v první řadě vyhledat gynekologa, aby Vás prohlédl a jednoznačně určil, s čím krvácení souvisí, a podle toho určil další postup.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: