Zabarvení zubů po léčbě antibiotiky

Dobrý den, čtyřletá dcera měla dosud naprosto zdravé, bílé zoubky, dbám na její hygienu, nejí sladké. Bohužel po užívání KLACIDU se jí zoubky ošklivě zabarvily, co s tím mohu dělat? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučoval bych konzultaci přímo s ošetřujícím zubním lékařem, tato antibiotika totiž zabarvení zubů mají uvedena přímo v nažádoucích účincích. Hezký den.

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bolest kloubů a suché oči – co mají společného?
Články: Bolest kloubů a suché oči – co mají společného?
Artritida je většinou...
Menopauza ve 24 letech? Problém (nejen) topmodelek
Články: Menopauza ve 24 letech? Problém (nejen) topmodelek
Menopauza čeká dříve nebo...
Umělé oplodnění jen do padesátky
Články: Umělé oplodnění jen do padesátky
Mít dítě v pokročilém věku...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Střevní záněty: jak se poprat s plynatostí a nadýmáním
Jednoduché cviky pro zmírnění bolesti kolenních kloubů
Články: Jednoduché cviky pro zmírnění bolesti kolenních kloubů
Pravidelný pohyb svědčí...
Močové kameny
Články: Močové kameny
Močové kameny, urolitiáza...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: