Začátek braní antikoncepce

Dobrý den, tento týden jsem začala brát poprvé antikoncepci Jeanine. Začala jsem jí brat 1. den cyklu. Normalně mám menstruaci 4-5dní, ale tentokrát po začátku braní HA jsem měla mensturaci jen 2 dny a to velice slabou. Je možné, že začala antikoncepce tak rychle pusobit? Bojím se, že mohu být těhotná. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při antikoncepci je normálně menses slabší nemějte obavy. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x