Zácpa při ha

Dobrý den, už týden trpím zácpou, při užívání HA. HA Milligest jsem začala brát před třemi měsíci a minulé dva měsíce jsem problémy neměla. Teď nemůžu na záchod, občas mě bolí hlava a zvýšilo se mi také slinění. Menstr. se dostavila a zácpa následovala po menstr. Myslíte, že jsou to vedlejší účinky HA nebo něco jiného? Těhotenství? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zácpa jako nežádoucí účinek HA není vyloučena, ale je spíše méně pravděpodobná, udělejte si těhotenský test a pro zlepšení vyprazdnování hodně pijte minerálky a vodu, užívejte vlákninu /celozrnné pečivo, ovoce, zelenina, ev. vláknina z lékárny, hodně pohybu a určitě se situace zlepší. Zácpa může mít také psychický podklad, stres, napětí...Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolesti v podbříšku Chtěla bych se zeptat - již asi 14dní mě pobolívá v...
  • Zánět dutin Mám dotaz ohledně zánětu dutin. Od dětství trpím alergií - pyly...
  • Roupi - vermox Jsem dospělá , 60let. Po cca měsíci svědění jsem si objevila ve...
  • Bolest kostrče Už asi potřetí během tohoto roku mě bolí kostrč. V6dy když mě to...
  • Vred na konecniku Pred dvoma dnami sa mi objavil tvrdy, bolestivy vred/polyp...
  • Bílé pupínky Už přes 5 let mám přesně toto(fotka).Jde to nějk vyléčit?Nemůže se...
 
Naposledy čtené: