Zalehnutí a sekrece z pravého ucha

Dobrý den, mám potíže z uchem, byla jsem u doktora a předepsal mi kapky a prášky (Otisis a xorimax 250) ale vubec mi to nepomáhá.a beru to podle předpisu, už 3 dny nemužu spát...strašně to bolí. a propíchnout mi to nechtěl. Mám se prý ukázat za týden, ale já už to nevydržím... není tady nějaké jiné pravidlo jak to vylečím prosím? Bolí mě z toho i základní kosti (u noh,ruk) a bolí mě i pulka hlavy a usta. Předem Děkuji za Odpoved.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, rada je jediná - pokud léčba nepomáhá a stav se zhoršil, je třeba jít na kontrolu hned a nečekat týden ani nezkoušet nějakou "samoléčbu". Jděte tedy k tomu lékaři, u kterého jste byla vyšetřena na začátku a domluvte se na dalším postupu s ním. Může jít o komplikaci středoušního zánětu, problém může spočívat i v nedostatečné dávce antibiotik aj., takto přes poradnu to bohužel není možné dostatečně dobře posoudit.

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x