Žaludek

Dobrý den, navštívila jsem lékaře z důvodu bolesti uzlin, na které mi napsal antibiotika. Ale hned po prvním prášku mě každou minutu děsně píchne někde v oblasti žaludku. V noci mě to budí. Jím pravidelně a normálně, takže z hladu to být určitě nemůže. Myslíte, že by to mohlo být důsledkem těch antibiotik? Nebo jde o něco jiného? Bolest trvá už tři dny.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, slečno Markéto. Proberte potíže s tím lékařem, který vede Vaší léčbu. Souvislost s ATB zde být může...

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x