Zanet

Dobry den, pan doktor mi zjistil Zanet , ale napsal mi antibiotika Zinnet.Ale, po nich zvracim a mam prujem. Nasadil mi nifrotrution.Ale, furt chodim curat .

Odpověď odborníka:

Dobrý den Lenko, nenapsala jste jaké máte potíže ani jaká je vaše otázka na poradnu. Jestli máte po antibiotikách zvracení a průjem, měla by jste se s vašim lékařem poradit o změně antibiotik. Nitrofurantoin je podobný lék jako antibiotikum a používá se na léčbu močové infekce. Než začne účinkovat, trvá to několik dnů. Jestli potíže i pak přetrvávají, poraďte se se svým lékařem.

MUDr. Juraj Mosendz
MUDr. Juraj Mosendz

Specializace: Chirurgie
Pracoviště: Palas Athena, Klinika jednodenní chirurgie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bílý jazyk, pachuť v ústech Již 4. měsíc mám stále bíle povleklý jazyk...
  • Rýma v uchu Před měsícem jsem přestal slyšet na pravé ucho, lékař mi řekl že...
  • Herpes Moje přítelkyně dostala před pár dny genitální herpes a musela dokonce...
  • Vykašlávání krve Přejdu hned k věci, dnes jsem byl u praktického lékaře, s tím...
  • Jedná se o infekci? 4 týdny mám následující problémy - únava, zvýšená teplota...
  • Vyrazka,puchyre Zdravim, je tomu tak tyden nebi dva zoatky co se mi na stehnech...
 
Naposledy čtené: