Zánět

Dobrý den, mám problém s antikoncepcí. Když jsem ji začala brát do dvou měsíců se objevil výtok, hustý svědivý(výtoky jsem předtím nikdy neměla). Trvalo to půl roku i přes to že jsem používala Canesten krém. Po půl roce jsem tedy zkusila antikoncepci vysadit a jako zázrakem potíže úplně vymizely! Protože se ale bez antikoncepce bojím otěhotnění, začala jsem ji používat po dvou měsících znovu. Nyní je to 5. den co ji znovu beru a pociťuji zase svědění. Co mám dělat? Děkuji mockrát za Vaši odpověď.

Odpověď odborníka:

U některých žen se toto při antikoncepci vyskytuje pokud se to opakovalo mohla by jste zvážit IUD Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Dráždivý tračník
Články: Dráždivý tračník
Nejodvážnější lékařské...
Stres a zimní únava? 7 tipů, jak je zkrotit
Články: Stres a zimní únava? 7 tipů, jak je zkrotit
Krátké dny, vstávání za tmy...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: