Záňet duhovek obou očí

Dobrý den,děkuji za Vaši odpověď na předchozí dotaz. Chtěla bych se ještě zeptat,zda-li je možné,že se mi po užívání kapek Combigan vyskytl záňet duhovek obou očí?? Kapky mi nedělali dobře a záňet se vyskytl po jejich vysazeni. Nyni použivam kapky Timo-COMOD.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Jano! Zánět patří k možným nežádoucím účinkům všech lokálně aplikovaných léků. Je dokonale možné, že nesnášíte nějakou složku kapek Combigan, které tak u Vás skutečně mohly vyvolat nitrooční zánět. Možnost této hypotézy dosti leží na faktu, jak dlouhá doba uběhla mezi vysazením kapek a počátkem zánětu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Spánková hygiena
Články: Spánková hygiena
Dodržování zásad spánkové...
Bakterie požírající kvasinky – naděje v boji proti Crohnově chorobě?
Angina pectoris
Články: Angina pectoris
Angina pectoris je označení...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Články: Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Odstranění křečových žil...
Genetického vyšetření se nemusíte bát
Články: Genetického vyšetření se nemusíte bát
Máte za sebou vyšetření na...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: