Zánět hltanu

Dobrý den, včera mi byl u doktora diagnostikován akutní zánět hltanu a od včerejška beru antibiotika. Je možné, že je s touto infekcí spojeno občasné brnění jedné nebo obou tváří? Vždy chvíli brní a pak to zase ustane. Možná je to ještě spojeno s nervy, protože mám za týden maturitní ples a ráda bych byla zdravá. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den.Brnění je příznak velmi nespecifický,spojený s určitými metabolickými změnami nervově cévního svazku..Bez Vašeho vyšetření,znalosti celkového stavu apod.nelze stoprocentně říci,zda je ve spojitosti se zánětem horních cest dýchacích,s Vaším určitým stresovým nastavením..Pravděpodobně ukáže další vývoj celkového stavu.Předpokládám,že svého lékaře navštívíte po doaplikování antibiotik,pak se tedy ke svým současným obtížím vraťte s poraďte se s ním/je nejlepším rádcem,protože Vás skutečně vyšetřuje,zná i Vaše předchorobí../Držím palce k maturitě!!

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: